Кошик
Використання теплої підлоги в приміщеннях
Контакти
Елітерма, приватне підприємство
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38067361-65-17мобільний
+38033278-77-45факс, бухгалтерія
УкраїнаВолинська областьЛуцьквул. Олеся Гончара, б. 3, офіс 105
Мапа

Використання теплої підлоги в приміщеннях

Використання теплої підлоги в приміщеннях

Про пил - тут все дуже просто: ніхто не відміняв потребу в гігієні та вологому прибиранні підлоги. А ось наскільки часто прибирається пил з внутрішньої поверхні радіатора – це інше питання! Якщо вдаватися в деталі, то радіатор нагрівається до температури в 50 -70 С, і дане тепло може підняти пил, а от поверхня підлоги, нагріта до 23 – 29 С на це не здатна. Завдяки великій площі і порівняно низькій температурі, теплі підлоги рівномірно зігрівають нижню частину приміщення, таким чином сприяючи прислів’ю: «Тримай ноги в теплі, а голову в холоді». Невисока температура теплих підлог здійснює мінімальний вплив на вологість повітря.

Тепла підлога виключає можливість конвективних потоків повітря через рівномірний розподіл тепла по поверхні, що благодійно впливає на людей з алергією. Приміщення прогрівається фізіологічно правильно, діапазон температури від голови до ніг становить  +20 … +22 °С. А конвективні потоки повітря викликає якраз радіаторне опалення, розносячи пил по приміщенню. Таким чином, можна зробити висновок, що водяна тепла підлога тільки підвищує комфортне перебування людини в приміщенні.

facebook twitter