Кошик
Переваги теплового насосу перед іншими опалювальними приладами
Контакти
Елітерма, приватне підприємство
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38067361-65-17мобільний
+38033278-77-45факс, бухгалтерія
УкраїнаВолинська областьЛуцьквул. Олеся Гончара, б. 3, офіс 105
Мапа

Переваги теплового насосу перед іншими опалювальними приладами

Переваги теплового насосу перед іншими опалювальними приладами

Ціни на газ і вартість підключення до нього ж постійно зростають. Для підведення та підключення газу в приватний будинок необхідно зібрати цілий пакет документів. Так, потрібно отримати дозвіл, техумови, розробити проектну документацію. Для запуску газу котел повинен бути вже встановленим, при цьому потрібно надати акт монтажу від фірми з ліцензією, копії паспортів котла, лічильника, регулятора тиску та газового шлангу. Крім цього, необхідна будівельна готовність приміщення, де знаходяться газові прилади, провітрювачі в вікнах та дверях, а також договір на обслуговування газових приладів. А при зміні газового котла потрібно вносити зміни в проект.

Тепловий насос суттєво спрощує процедуру отримання дозвільної документації на встановлення опалювального обладнання. Тепловий насос не відміняє газовий котел, але стає економічно вигідною альтернативою насамперед у місцевостях, де підведення газу є дуже дорогим або неможливим. Це безпечний екологічно чистий прилад, який не створює шкідливих викидів. Відсутність полум’я в опалювальному приладі є суттєвою перевагою для встановлення в дерев’яних будинках. Якщо будинок не газифіковано, це дає змогу власнику перейти на інший тариф по електроенергії, і таким чином в рази зменшити експлуатаційні витрати на опалення.

Геотермальні теплові насоси є найвигіднішими опалювальними приладами на сьогоднішній день. Єдиним їх недоліком є відносно великі початкові вкладення.

facebook twitter
Попередні статті