Кошик
Контакти
Елітерма, приватне підприємство
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38067361-65-17мобільний
+38033278-77-45факс, бухгалтерія
УкраїнаВолинська областьЛуцьквул. Олеся Гончара, б. 3, офіс 105
Мапа

Про теплові насоси

Про теплові насоси

При виборі опалювального приладу необхідно врахувати можливості та ефективність використання енергоносіїв для цих систем опалення та зважити на експлуатаційні витрати. 

 Для того, щоб зменшити витрати на енергоносії в новобудові, ПП Елітерма пропонує розглянути нові види опалювального обладнання.

 Сьогодні у світі теплотехніки, якщо ми говоримо про енергозбереження, таким обладнанням є тепловий насос.

 Найважливіше про переваги

 Основними перевагами теплового насосу є екологічність використання та відсутність шкідливих викидів. Окрім того, істотно спрощується процедура отримання дозвільної документації для його встановлення. А відсутність полум’я в опалювальному приладі є значним плюсом для встановлення в дерев’яних будинках.

 Варто зауважити, що теплонасосна установка стає набагато рентабельнішою, якщо використовувати її для охолодження влітку, оскільки відпадає необхідність купувати кондиціонери.

 Насос не відміняє газовий котел, але стає економічно вигідною альтернативою насамперед у місцевостях, де підведення газу є дуже дорогим або неможливим. При необхідності тепловий насос можна використовувати вже з існуючими опалювальними приладами.

 Тепловий насос вигідний низькими експлуатаційними витратами. Геотермальні тепло насосні установки використовують тепло ґрунту або ґрунтових вод, і переносять розсіяну теплову енергію з природного середовища в опалювальний контур. В кінцевому результаті на 1 кВт спожитої електроенергії насос виробляє від 3 до 6 кВт теплової енергії, тобто, від 2 до 5 кВт тепла отримується безкоштовно. Оскільки тепловий насос споживає електроенергію, порівняємо його з електричним котлом: електрокотел потужністю 10 кВт буде споживати 10 кВт електроенергії, а насос потужністю 10 кВт споживатиме 2 - 4 кВт електроенергії.

 Як зменшити тепловтрати

 В енергозбереженні та скороченні експлуатаційних витрат надзвичайно важливе значення має зменшення тепловтрат. Найкраще врахувати це під час проектування.

 Перш за все, будівлю необхідно добре теплоізолювати: утеплити дах, стіни, фундамент, встановити енергозберігаючі вікна. Потрібно застосувати всі можливі заходи, які допоможуть зменшити тепловтрати в будівлі.

 Внутрішню систему опалення для теплового насосу краще проектувати низькотемпературну (35…40С), з великою площею тепловіддачі. В ідеалі – це водяні теплі підлоги та стіни. При цьому в приміщенні можна забезпечити комфортну температуру згідно з санітарними нормами.

 Побутує думка, що з теплої підлоги піднімається пил, який ми вдихаємо. Це є хибне твердження. Для прикладурадіатор нагрівається до температури в 50 - 70 С, і все тепло може підняти пил за рахунок інтенсивних конвективних потоків, а от поверхня підлоги, нагріта до 23 – 29 С, на це не здатна. Невисока температура теплих підлог здійснює мінімальний вплив на вологість повітря. Тепла підлога рівномірно розподіляє тепло приміщенням, а також забезпечує акумуляцію тепла в бетонній стяжці, що сприяє економії енергоносіїв. Приміщення прогрівається фізіологічно правильно, діапазон температури від підлоги до стелі становить + 22 … + 20 °С.

При виборі підлогового покриття для теплої підлоги потрібно звернути увагу на призначення приміщення. Оптимальне покриття для теплих підлог – це плитка. Можна використовувати ламінат, але він повинен бути призначений для укладання на основі з підігрівом. Якщо обирати ковролін, то він повинен бути на тканевій основі.

  Важливий момент

 Надзвичайно важливо, щоб монтаж виконувало підприємство, яке має досвід роботи таких систем, оскільки існує багато нюансів, які можуть врахувати лише професіонали.

 ПП Елітерма має необхідні ресурси для монтажу енергозберігаючих систем опалення та команду досвідчених спеціалістів. Ми виконуємо роботи «під ключ», надаємо гарантію та при потребі здійснюємо технічну підтримку та сервісне обслуговування.

 В Україні широко представлені теплові насоси відомих світових виробників. Щодо високої ціни на теплові насоси, які були зібрані та протестовані в заводських умовах – вона є обґрунтовано високою. Відносно великі початкові вкладення - це, мабуть, чи не єдиний недолік теплових насосів. Хоча вартість теплового насосу в кілька разів перевищує вартість електричного чи газового котла, або дорівнює вартості підведення газу, однак висока ціна в цьому випадку є гарантією надійності конструкції обладнання та роботи системи.

 Важливо також, що теплові насоси відомих виробників, які мають офіційні представництва в Україні, дають низку переваг клієнту перед іншими виробниками. Клієнт може звернутись на гарячу лінію виробника з будь-яким питанням щодо обслуговування обладнання.

 Наше підприємство надає комплекс послуг, починаючи від проектування, монтажу до здачі в експлуатацію та технічного супроводу.

 Ми постійно розширюємо географію діяльності. Так, наші проекти реалізовані на Волині, у Києві, Рівному та Львові. Теплонасосними установками ефективно опалюються готелі, торгово-розважальні центри, житлові будинки.

 Ми зацікавлені в тому, щоб кожен клієнт був задоволений кінцевим результатом нашої праці, тому постійно працюємо над підвищенням якості наших послуг, вдосконалюємо робочий процес та підвищуємо професійний рівень працівників.

facebook twitter
Попередні статті