Кошик
Фільтри
Ціна
Производитель
  • 36
  • 5
  • 2
Страна производитель
  • 36
  • 5
Контакти
Елітерма, приватне підприємство
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38067361-65-17мобільний
+38033278-77-45факс, бухгалтерія
УкраїнаВолинська областьЛуцьквул. Олеся Гончара, б. 3, офіс 105
Мапа

Фотоелектричні системи

Сонячні електростанції, сонячні електроферми для житлових будинків, виробничих приміщень, торгових центрів.

Основними компонентами сонячних електростанцій є фотомодулі, які виробляють постійний ток та інвертори, які перетворюють постійний ток в перемінний. Для автономних та резервних станцій необхідні акумуляторні батареї для накопичення електричної енергії та контролери заряду, які керують процесом заряду АКБ.

При виготовленні кристалічних фотомодулів застосовуються стандарти та вимоги, спеціально розроблені для отримання максимальної ефективності при використанні в широтах, в яких знаходяться Німеччина, Польща, Україна.

1 м² освітлюваної сонцем поверхні здатен генерувати до 1,1 кВт⋅год електроенергії на день*.

Встановіть на даху або незатіненій ділянці сонячні панелі, і Ви отримаєте власну сонячну електростанцію, яка забезпечить електроенергією та допоможе зменшити витрати на електричну енергію.

Залежно від потреб, Ви можете встановити автономну сонячну електростанцію, яка може дати повну енергетичну незалежність; мережеву сонячну станцію, яка дозволить економити електроенергію; або гібридну сонячну станцію, яка дає можливість продавати надлишки електроенергії в мережу по зеленому тарифу.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку
1 2