Кошик
Фільтри
Ціна
Производитель
  • 24
  • 16
Страна производитель
  • 40
Тепловая мощность
Контакти
Елітерма, приватне підприємство
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38067361-65-17мобільний
+38033278-77-45факс
УкраїнаВолинська областьЛуцьквул. Олеся Гончара, б. 3, офіс 105
Мапа

Геотермальні насоси

Геотермальні насоси типу "вода-вода", "грунт-вода", "повітря-вода" для опалення, кондиціонування та гарячого водопостачання, що використовують тепло грунтових вод, грунту або повітря в якості джерела тепла.

Ґрунтові води відрізняються стабільністю температури, тому насос типу «вода-вода» показує найбільший ККД. Джерелом енергії для цього обладнання може служити вода з свердловини. 

Перед початком установки такої системи потрібно перевірити якість грунтової води. У неї не повинні міститися речовини, що викликають корозію металу або замулювання фільтра насоса. У разі їх наявності потрібно прийняти відповідні заходи щодо усунення даної проблеми.

Конструкція теплових насосів «грунт-вода» може бути двох типів: з вертикальним зондом і з горизонтальним колектором. Тепловіддача землі залежить від її насиченості водою. Чим більша насиченість грунту, тим більше тепла вона буде віддавати.

Горизонтальний вигляд прокладки колектора підходить для заміських ділянок з великими площами землі.

Температура землі на глибині, що перевищує 20 метрів, залишається стабільною завжди, що гарантує безперебійну роботу насоса на протязі всього календарного року. Для встановлення вертикального зонда потрібно пробурити свердловину (глибина варіюється від 50 до 100м), і помістити в неї труби, призначені для циркуляції незамерзаючої рідини, яка вступає в ролі теплообмінника. 

 

Тепловий насос "повітря-вода" доцільно встановлювати лише в тому випадку, коли немає можливості зробити свердловини або горизонтальний колектор.

Тепловий насос "повітря-вода" складається з двох пристроїв, один з яких встановлюється всередині приміщення, а інший - зовні, на даху будинку або поблизу від нього. Робота теплового насоса полягає в переробці повітря в теплову енергію, тому при його монтажі немає необхідності проводити масштабні земляні роботи.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку
1 2