Кошик
Теплові насоси типу "вода-вода" та "грунт-вода" Vaillant
Фільтри
Ціна
Производитель
  • 4
Страна производитель
  • 4
Тепловая мощность
Контакти
Елітерма, приватне підприємство
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38067361-65-17мобільний
+38033278-77-45факс, бухгалтерія
УкраїнаВолинська областьЛуцьквул. Олеся Гончара, б. 3, офіс 105
Мапа

Теплові насоси типу "вода-вода" та "грунт-вода" Vaillant

Теплові насоси для опалення, кондиціонування та гарячого водопостачання, що використовують тепло грунтових вод або грунту в якості джерела тепла.

Ґрунтові води відрізняються стабільністю температури, тому насос типу «вода-вода» показує найбільший ККД. Джерелом енергії для цього обладнання може служити вода з свердловини. 

Перед початком установки такої системи потрібно перевірити якість грунтової води. У неї не повинні міститися речовини, що викликають корозію металу або замулювання фільтра насоса. У разі їх наявності потрібно прийняти відповідні заходи щодо усунення даної проблеми.

Тепловіддача землі залежить від її насиченості водою. Чим більша насиченість грунту, тим більше тепла вона буде віддавати. Конструкція теплових насосів «грунт-вода» може бути двох типів: з вертикальним зондом і з горизонтальним колектором.

Горизонтальний вигляд прокладки колектора підходить для заміських ділянок з великими площами землі.

Температура землі на глибині, що перевищує 20 метрів, залишається стабільною завжди, що гарантує безперебійну роботу насоса на протязі всього календарного року. Для встановлення вертикального зонда потрібно пробурити свердловину (глибина варіюється від 50 до 100м), і помістити в неї труби, призначені для циркуляції незамерзаючої рідини, яка вступає в ролі теплообмінника. 

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку