Кошик
Теплові насоси типу "грунт-вода" та "вода-вода" Viessmann
Фільтри
Ціна
Производитель
  • 16
Страна производитель
  • 16
Тепловая мощность
Контакти
Елітерма, приватне підприємство
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38067361-65-17мобільний
+38033278-77-45факс, бухгалтерія
УкраїнаВолинська областьЛуцьквул. Олеся Гончара, б. 3, офіс 105
Мапа

Теплові насоси типу "грунт-вода" та "вода-вода" Viessmann

Тепловий насос Vitocal 300-G надзвичайно ефективно використовує безкоштовне тепло землі. Vitocal 300-G без проблем забезпечить Ваш будинок теплом та гарячою водою навіть в найхолодніші дні. 

Завдяки ефективному і потужному спіральному компресору CompliantScroll Vitocal 300-G відзначається високою експлуатаційною надійністю і особливо низьким рівнем шуму. Разом з тим тепловий насос Vitocal 300-G гарантує високий коефіцієнт перетворення енергії СОР до 5,0 та високу температуру подачі до +65°С.

Зручний в керуванні контролер Vitotronic 200 дає можливість контролю енергетичного балансу – спожитої електричної потужності і виробленої теплової енергії як для системи опалення, так і для системи нагріву гарячої води.

Для житлових будинків з високою потребою в тепловій енергії оптимальним рішенням буде установка двокомпресорного теплового насосу по принципу Master/Slave (керуючий/ допоміжний). Модульна установка з двома окремими компресорами забезпечує насамперед високу ефективність при роботі з частковим навантаженням та робить можливим одночасну роботу установки на нагрів гарячої води та системи опалення на різних температурних рівнях.

В модульних установках Master/Slave можливо комбінувати теплові насоси різної потужності. Точний підбір необхідної потужності забезпечить оптимальний час роботи компресорів і підвищить ефективність всієї системи в цілому. 

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку